Beschrijving
Speciaal voor degene die normaliter ’s ochtends vroeg steun vinden bij een kopje koffie.
Voor deze bijzondere variant werken wij samen met het Rotterdamse Giraffe Coffee Roasters. Giraffe staat bekend om het selecteren en branden van zogenaamde ‘specialty coffee’. In onze granola verwerken wij de single origin uit Guatemala. Om precies te zijn uit Hueuetenango; de regio waar de beste en meest complexe koffie van het land wordt verbouwd. Deze soort heeft tonen van melkchocolade, cacao, rode appel en dadel.
Ingrediënten: haver, zonnebloempit, lijnzaad, dadel stroop, hennepzaad, pistache, macadamia, hazelnoot, pecan, paranoot, amandel, gepofte amarant, Guatemala koffie, honing, kokosolie.
300 gram per pot.
**Dit is een navul zak, welke gesealed is om zijn versheid te behouden. Wij bevelen wel aan om onze pot eerst te kopen, en dat dit echt puur gebruikt wordt als navul verpakking. Op deze manier blijft de granola extra vers en knapperig!**
Chantal –
Jitske –
Lekker en een toffe samenwerking maar voor mij net niet wat ik zoek in m’n ontbijt
Tiara –
Ahhhh ja snap ik! Hij is ook heerlijk als een snack in de middag ?
Gerard Pronk –
Ik drink graag koffie en dat maakt deze smaak ook zo subtiel en verfijnd. Echte aanrader voor koffie liefhebbers.
Tiara –
Dankjewel Gerard!!! ? Moet zeggen dat ik de samenwerking met Giraffe Coffee Roasters ook echt leuk vindt. En zoals jou ben ik ook echt een koffie drinker!
Daphne de Groot –
Super lekkere granola! Maakt een feestje van mijn ontbijtje
Maxime van der Leij –
Een heel fijn subtiel met krachtige smaak, erg prettig. Ik kan niet meer stoppen met genieten met dit lekkere granola ontbijtje. Ben benieuwd wat voor ander lekkers ik er nog mee kan maken, maar ik vind dit al een fijne traktatie.
Tiara –
Dankjewel Maxime! Hahaha goed om te horen dat je niet kunt stoppen met genieten! Daar doen wij het voor. Ik ben ook erg benieuwd wat je er nog meer mee gaat maken. Wij zijn nu ook bezig met een ebook samenstellen van onze klanten. Dus als je wat leuks bedenkt, stuur mij een mailtje 🙂
Marieke Van der velden –
Echte koffiesmaak
Inger –
Jammie!
Vanessa De Gidts –
Zo heerlijk! Een van mijn 3(!!!) favorieten
Annette –
Erg lekker maar de belgian chocolate blijft de beste
Tiara –
Ahhhh snap ik hoor! Belgian Dark Chocolate is niet voor niets een van de best verkochte smaken! Deze is vooral ook lekker als tussendoortje .
Elsemarie Lingen –
Gerard Pronk –
Heerlijke combi Chunks and Coffee???
Lisa –
Lekker maar weet niet of ik m nogmaals zou bestellen
S.D. Lamping –
Laura Rosendaal –
Als je de zak open doet ruik je de koffie! Deze heb ik vanuit de zak zitten knabbelen.
Chantal –
Heerlijk!
Denise –
Heerlijk subtiele koffie-smaak
Amanda C. –
Smaakt echt naar koffie!
Nota G. –
The subtle taste of coffee is amazing!
Natalie Kalma –
Ik was heel erg benieuwd naar deze granola. Maar hij is zeker de moeite waard. Zo even een paar stukjes bij de koffie of heerlijk door yoghurt of kwark.
Anoniem –
Anoniem –
Jo B. –
Mmm
PHILIPPE SOBERON –
Lekker
Anouk Sluys –
Smaakt minder naar koffie dan dat ik had verwacht, maar verder heel erg lekker.
Mariska –
Super lekker wakker worden met een lekkere bite
Gerard –
Een heerlijke krokante koffie naast m’n vloeibare koffie….partners voor een heerlijk ontbijt voor een goed start van de dag. Een heerlijke afwisseling als Granola en voor de koffie liefhebbers een must have 😉
Willeke Verheij –
Jeanet –
Elsemarie L. –
Heerlijk bij mijn ontbijtje